Zdravko Škender najavio je da bi ovaj novi album trebao biti njegov veliki povratak na scenu koji namjerava obilježiti brojnim nastupima i turnejama.
Potpisi raznih autora, aranžera i pažljiv izbor samog Zdravka, koji je i supervizor i izvršni producent albuma, garantiraju novi paket hitova. Pjesma ''Digni me iz kome'' neuobičajen je naslov, ali dobro odražava stanje apatije u koje se olako sruši i čovjek i društvo. Sam Zdravko za ovu pjesmu kaže da će biti još jedna velika uspješnica kao što su pjesme ''Ne mogu da te zaboravim'', ''Suze ljubavi'' i druge.
Autori pjesme: I. Zak – I. Zak - M. Pušić
Zdravko Škender u dosadašnjoj je karijeri objavio 14 albuma na kojima je surađivao s priznatim hrvatskim kompozitorima i tekstopiscima kao što su Đorđe Novković, Zdenko Runjić, Zrinko Tutić, Ivo Leseć i drugih. Od djetinjstva se bavi glazbom te je kao mladić svirao jazz trubu u Šibenskoj limenoj glazbi, zatim je u rock grupi Ad Astra, koja je osamdesetih bila vrlo popularna na šibenskom području, svirao bas gitaru i pjevao prateći vokal. Proputovao je veći dio svijeta od Australije, preko Amerike do Europe gdje često pjeva za hrvatske iseljenike. Iako ga dugo nije bilo u medijima cijelo vrijeme živi svoju glazbu, a interes hrvatskih medija ovih dana ponovno je zadobio najavom svog novog albuma ''Knjiga života'', na kojem će se naći 17 prekrasnih pjesama.






































Komentari
novi album ovoga pjevača sam preslušao na. Youtube zdravko škender knjiga života 2011/ 2012 godine