Urličić je priznala da je bila spremna dovesti Eurosong u Zagreb na prijelazu tisućljeća, kad joj je od uzbuđenja čak pukla i žilica u oku. "Naivno smo mislili da ćemo kvalitetom pjesme uspjeti pobijediti. Dogodila nam se velika nepravda. Tada cijeli EBU nije mogao dopustiti da se Eurosong na prijelazu stoljeća dogodi u jednoj maloj zemlji kao što je Hrvatska. To je moj zaključak, koji je vrlo realan", rekla je čelična lady proglasivši svojim favoritom u proteklih 20 godina upravo pjesmu iz te godine – "Mariju Magdalenu".
RAZOČARAO JU TONY CETINSKI
"Moje najveće razočarenje dogodilo se s pjesmom Nek ti bude ljubav sva, Tonija Cetinskog, kojeg neosporno smatram jednim od naših prvih vokala. Mislim da nije volio pjesmu s kojom je bio na Dori. Nije ju uvrstio na svoj repertoar, na svoje koncerte, čak i kad je bio u show programu Dore u Opatiji prije dvije godine nije ju pjevao. To me uvijek jako tištilo i moram reći da sam bila tužna zbog toga", rekla je Urličić komentirajući i druge kandidate.
"Na prošlogodišnjem izboru "Lahore" nije bila loša pjesma, bio je loš izbor interpretatora. U šali kažem da sam ja bila šefica ekipe bome bi otišao Jacques, bez obzira na televoting, sve bi preokrenula naglavačke da se to dogodi', priznala je Urličić, komentirajući i grupu Feminnem. 'Ne znam što se dogodilo, predvidjela sam im dobar plasman. Tko je tu pogriješio, ne mogu reći, a i da pretpostavljam ne bih to izrekla javno. Uglavnom Feminnemke nisu ništa pogriješile", kazala je Ksenija Urličić.
U emisiju su se sinoć javile Doris Dragović koja je otkrila da je upravo šefica zabavnog programa osmislila njen nastup sa šalom preko haljine, Severina je kazala da na Eurosong trebamo poslati Kseniju Urličić s bilo kojim izvođačem, a Danijela je rekla da bi ponovno isprobala eurovizijsku pozornicu, jedino kad bi Urličić bila ponovno u ekipi.
NINI SUGERIRALA PJESMU NEBO
Voditelj Dalibor Petko gošći je pustio i pjesme Nine Badrić koje su u užoj konkurenciji da nas predstavljaju ove godine na Eurosongu u Azerbejđanu. "Trebala bih svaku pjesmu poslušati nekoliko puta, ali izabrala bih Nebo", rekla je Ksenija, koja je uvjerena da će Nina dobro predstaviti Hrvatsku, no u plasman nije sigurna. 'Teško je reći jer sve ovisi kakav će biti trend. Pjesama ovakvog tipa ima jako puno i trebalo bi biti nešto drugačije. Nini želim da se pokaže u najboljem izdanju. Treme neće imati jer ona je profesionalka. Savjetovala bih joj ako nema nekog u vodećem timu, da sama konzultira nekoliko koreografa, koji će joj stvoriti priču oko pjesme", rekla je Urličić uputivši poruku i svojoj nasljednici Elizabet Homsi, u kojoj se osvrnula i na novi model izbora hrvatske predstavnice za Euroviziju. 'Sve najbolje želim i urednici zabavnog programa, koja je pokazala izuzetnu hrabrost preuzevši na sebe ogromnu odgovornost. Vjerujem da nije sama odlučila, međutim ona je to potpisala i njena je odgovornost u ovome strašno velika. Divim joj se na hrabrosti', kazala je Urličić uputivši želju da se ne izbriše brand imena Dora, kao što se to učinilo sa samim natjecanjem.






































Komentari
NEK ME BOG UBIJE AKO NISI!